Matomo Analytics (8.x-1.15) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
