Matomo Analytics (8.x-1.16) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
