Matomo Analytics (8.x-1.16) - en to uk translation catalogue (141 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: disabled
uk: вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Variable
uk: Змінна

en: Container
uk: Контейнер

en: Category
uk: Категорія

en: Containers
uk: Контейнери

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Category behavior
uk: Категорія поведінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: containers
uk: контейнери

en: container
uk: контейнер

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Page
uk: Сторінка

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Visit
uk: Відвідати

en: Scope
uk: Область

en: Facets
uk: Фасети

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Domains
uk: Домени

en: Behavior
uk: Поведінка

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Track translation sets as one unit
uk: Відстежувати набори перекладів як одне ціле

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
uk: Якщо матеріал є частиною набору перекладів, записувати статистику оригінального матеріалу. Це дає можливість вважати набір перекладів одним цілим.

en: Track internal search
uk: Відстежувати внутрішній пошук

en: Custom JavaScript code
uk: Власний код JavaScript

en: Code snippet (before)
uk: Фрагмент коду (перед)

en: Code snippet (after)
uk: Фрагмент коду (після)

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
uk: Не використовуйте теґи &lt;script&gt; в фрагментах коду javascript.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: Slot
uk: Позиція

en: Status code
uk: Код стану

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
uk: Поле було вимкнено оскільки ви не маєте повноважень його редагувати

en: Site search
uk: Пошук сайтом

en: Locally cache tracking code file
uk: Файл коду відстеження кешувати локально

en: Custom variables
uk: Спеціальні змінні

en: Slot number
uk: Номер позиції

en: The custom variable name.
uk: Назва налаштовуваної змінної.

en: The custom variable value.
uk: Значення налаштовуваної змінної.

en: The scope for the custom variable.
uk: Область дії налаштовуваної змінної.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Value</em> if a <em>Name</em> has been provided.
uk: До налаштовуваної змінної @slot-number слід додати <em>Значення</em>, якщо <em>Ім'я</em> вже задане.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Name</em> if a <em>Value</em> has been provided.
uk: До налаштовуваної зміннох @slot-number слід додати <em>Ім'я</em> якщо <em>Значення</em> вже задане.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі заборонені замінники з інформацією, яка ідентифікує особу: @invalid-tokens.

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
uk: Назви ролей, до яких входить обліковий запис користувача, у вигляді списку через кому.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
uk: Ідентифікатори ролей, до яких входить обліковий запис користувача, у вигляді списку через кому.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
uk: Локально кешований код відстеження було оновлено.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
uk: Локально кешований код відстеження було збережено.

en: Local cache has been purged.
uk: Локальний кеш було очищено.

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Links and downloads
uk: Посилання і завантаження

en: Track clicks on mailto links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на електронну пошту (mailto)

en: List of download file extensions
uk: Список розширень завантажуваних файлів

en: Custom variable slot #@slot
uk: Позиція налаштовуваної змінної #@slot

en: Custom variable name #@slot
uk: Ім'я налаштовуваної змінної #@slot

en: Custom variable value #@slot
uk: Значення налаштовуваної змінної #@slot

en: User role names
uk: Ролі користувача

en: User role ids
uk: Ідентифікатори ролей користувача

en: Opt-in or out of tracking
uk: Дозвіл або відмова від стеження

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
uk: Дозволити користувачам вирішувати - додавати код відстеження до сторінки чи ні.

en: Use PHP for tracking visibility
uk: Використання PHP для відстеження видимості

en: On by default with opt out
uk: Увімкнено за замовчуванням з можливістю вимкнути

en: Off by default with opt in
uk: Вимкнено за замовчуванням з можливістю увімкнути

en: Not tracked
uk: Не відстежено

en: Page titles hierarchy
uk: Ієрархія заголовків сторінок

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _paq.push(["trackPageView"]).
uk: Код в цій текстовій області буде доданий <strong>перед</strong> _paq.push(["trackPageView"]).

en: What are you tracking?
uk: Що відстежувати?

en: A single domain (default)
uk: Один домен (за замовчуванням)

en: Domain: @domain
uk: Домен: @domain

en: One domain with multiple subdomains
uk: Один домен з кількома піддоменами

en: Examples: @domains
uk: Приклади: @domains

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками

en: Excepted: @roles
uk: Виключено: @roles

en: A single domain
uk: Один домен

en: Universal web tracking opt-out
uk: Універсальна відмова від веб-відстеження

en: No privacy
uk: Без конфіденційності

en: @items enabled
uk: @items дозволено

en: You have opted out from tracking via browser privacy settings.
uk: Ви відмовились від відстеження використовуючи налаштування конфіденційності вашого браузера.

en: Track clicks on outbound links and downloads (clicks on file links) for the following extensions
uk: Відстежувати переходи за вихідними посиланнями і завантаженнями (переходи за посиланнями на файли) для наступних розширень

en: Outbound links
uk: Зовнішні посилання

en: Track downloads
uk: Відстежувати завантаження

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
uk: Для налаштувань відстеження видимості введіть у це поле код PHP.

en: Mailto links
uk: Посилання Mailto

en: Track messages of type
uk: Відстежувати повідомлення наступних типів:

en: If checked, internal search keywords are tracked.
uk: Якщо позначено, відстежується ключові слова внутрішнього пошук.

en: Track User ID
uk: Відстежувати User ID

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами

en: Path "@page" not prefixed with slash.
uk: Шлях "@page" не починається з косої риски.

en: Requires: @module-list
uk: Потребує: @module-list

en: File extension list
uk: Список розширень файлів

en: Custom code snippets
uk: Власні фрагменти коду

en: User ID enables the analysis of groups of sessions, across devices, using a unique, persistent, and non-personally identifiable ID string representing a user. <a href=":url">Learn more about the benefits of using User ID</a>.
uk: User ID дозволяє аналізувати групу сеансів на декількох пристроях за допомогою унікального незмінного ідентифікаційного рядка, що неперсоніфіковано презентує користувача,  <a href=":url">Дізнайтесь більше про переваги використання User ID</a>.

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: @extensions
uk: Список розширень файлів, розділених символом |, які будуть відстежені як завантаження при переході. Підтримуються регулярні вирази. Наприклад: @extensions

en: @module (<span class="admin-missing">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">вимкнено</span>)

en: Track content in colorbox modal dialogs
uk: Відстежувати вміст модальних вікон colorbox

en: Enable to track the content shown in colorbox modal windows.
uk: Увімкнути відстеження вмісту, показуваного у модальних вікнах colorbox.

en: Add @entity-type
uk: Додати тип сутності @entity-type

en: Add JavaScript snippets
uk: Додати фрагменти JavaScript

en: Module %module granted %permission permission to authenticated users.
uk: Модулем %module надано повноваження %permission автентифікованим користувачам
