Matomo Analytics (8.x-1.17) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Add @entity-type
gu: @entity-type ઉમેરો
