Matomo Analytics (8.x-1.17) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Value
jv: Biji

en: disabled
jv: mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Container
jv: Kontainer

en: Category
jv: Kategori

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Page
jv: Kācā

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-enabled">urip</span>)

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Status message
jv: Status pesen

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
jv: Field iki uwis dipaténi jalaran sampéyan ora nduwéni kawenangan kanggo nyunting.
