Matomo Analytics (8.x-1.17) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add container
ka: კონტეინერის დამატება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Page
ka: გვერდი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Messages
ka: შეტყობინებები
