Matomo Analytics (8.x-1.17) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Category
mn: Ангилал

en: Add container
mn: Агуулагч нэмэх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Statistics
mn: Статистик

en: Page
mn: Хуудас

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
