Matomo Analytics (8.x-1.17) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-enabled">aktivert</span>)
