Matomo Analytics (8.x-1.17) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
