Matomo Analytics (8.x-1.18) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
