Matomo Analytics (8.x-1.19) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Category
kk: Категория

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Statistics
kk: Статистика

en: Page
kk: Бет

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Messages
kk: Хаттар

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
