Matomo Analytics (8.x-1.19) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
