Matomo Analytics (8.x-1.19) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Container
ur: کنٹینر

en: Category
ur: زمرہ

en: Add container
ur: کنٹینر شامل کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز
