Matomo Analytics (8.x-1.20) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Users
ga: Úsádeoirí
