Matomo Analytics (8.x-1.20) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
