Matomo Analytics (8.x-1.20) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
