Matomo Analytics (8.x-1.22) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: disabled
oc: desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Variable
oc: Variabla

en: Category
oc: Categoria

en: Add container
oc: Apondre un contenidor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Page
oc: Pagina

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Messages
oc: Messatges

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Domains
oc: Domenis

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
oc: Se l'opcion PHP es causida, sasissètz lo còde PHP entre %php. Atencion, se un còde PHP incorrect es executat, aquò pòt far tomber vòstre site Drupal.

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
oc: Aqueste camp es estat desactivat perque avètz pas lod dreits sufisents per l'editar.
