Matomo Analytics (8.x-1.22) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Add container
sq: Shto përmbajtës

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Page
sq: Faqe

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-enabled">aktivizuar</span>)

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
