Matomo Analytics (8.x-1.23) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
