Matomo Analytics (8.x-1.23) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
