Matomo Analytics (8.x-1.24) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn
