Matomo Analytics (8.x-1.24) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Pages
is: Síður

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: disabled
is: óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Variable
is: Breyta

en: Container
is: Gámur

en: Category
is: Flokkur

en: Add container
is: Bæta við gámi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Page
is: Síða

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Not customizable
is: Ekki stillanlegt

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
