Matomo Analytics (8.x-1.25) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Statistics
sl: Statistika

en: Page
sl: Stran

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
