Matomo Analytics (8.x-1.26) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Add container
bs: Dodaj kontejner

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Statistics
bs: Statistika

en: Page
bs: Strana

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Messages
bs: Poruke

en: Privacy
bs: Privatnost
