Matomo Analytics (8.x-1.26) - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Value
ms: Nilai

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Search
ms: Carian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Variable
ms: Pemboleh ubah

en: Category
ms: Kategori

en: Add container
ms: Tambah kontena

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: General settings
ms: Seting umum

en: Default
ms: Lalai

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Statistics
ms: Statistik

en: Page
ms: Halaman

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Roles
ms: Peranan

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ms: @module (<span class="admin-enabled">dibolehkan</span>)

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Not restricted
ms: Tidak terbatas

en: Status message
ms: Mesej status

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ms: Nyatakan halaman-halaman dengan menggunakan laluan-laluannya. Masukkan satu laluan per barisan. Aksara '*' character ialah kad liar.Contoh laluan ialah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog peribadi. %front ialah laman utama.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ms: Halaman-halaman di mana kod PHP mengembalikan <code>TRUE</code> (pakar hanya)

en: Pages or PHP code
ms: Halaman-halaman atau kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ms: Jika opsyen PHP dipilih, masukkan kod PHP antara %php. Ambil perhatian melaksanakan kod PHP yang tidak betul boleh merosakkan laman Drupal anda.

en: Not customizable
ms: Tidak boleh diubah suai

en: Restricted to certain pages
ms: Terbatas pada halaman-halaman tertentu

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
ms: Medan ini dinyahbolehkan kerana anda tidak mempunyai kebenaran yang menculupi untuk menyunting ia.
