Matomo Analytics (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Value
gl: Valor

en: Search
gl: Buscar

en: Variable
gl: Variábel

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Page
gl: Páxina

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Downloads
gl: Descargas

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Domains
gl: Dominios

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
gl: Este campo está desactivado porque non ten permisos suficientes para editalo.
