Matomo Analytics (8.x-1.9) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​បិទ ពីព្រោះ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​គ្រប់គ្រាន់​ដើម្បី​កែសម្រួល​វា ។
