Matomo Analytics (8.x-1.25) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: disabled
ast: desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Add container
ast: Amestar contenedor

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Page
ast: Páxina

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios
