Matomo Analytics (8.x-1.25) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add container
az: konteyner əlavə et

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Page
az: Səhifə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Keyword
az: Açar söz

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Status message
az: Status mesajı

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
