Matomo Analytics (8.x-1.25) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Variable
eo: Variablo

en: Category
eo: Kategorio

en: Add container
eo: Aldonu ujon

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Page
eo: Paĝo

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Users
eo: Uzantoj

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-enabled">ŝaltita</span>)
