Matomo Reports (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Today
bn: আজ
