Matomo Reports (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན
