Matomo Reports (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Actions
hu: Műveletek

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Times
hu: Napszak

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Site
hu: Webhely

en: Filter
hu: Szűrő

en: Downloads
hu: Letöltések

en: No data available.
hu: Nincs elérhető adat.

en: Token auth
hu: Vezérjeles azonosítás

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: When
hu: Mikor

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Websites
hu: Webhelyek

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
hu: „@url” ellenőrzése „@error” hibát adott (HTTP-kód: @code).

en: Browser families
hu: Böngészőcsaládok

en: Loading data...
hu: Adatok betöltése...

en: Reports on your website visitors, your popular pages, the search engines keywords they used... and so much more.
hu: Jelentések a weboldal látogatóiról, a népszerű oldalakról, a keresőszavakról és sok egyébről.

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Outlinks
hu: Kimenő hivatkozások

en: Visits
hu: Látogatások

en: Search Engines
hu: Keresőmotorok

en: The validation of "@url" failed with an exception "@error" (HTTP code @code).
hu: „@url” URL érvényesítése sikertelen, a hibaüzenet: „@error” (@code HTTP-kód).
