Matomo Reports (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Actions
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Filter
mr: गाळणी
