Matomo Reports (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Filter
sq: Filtri
