Matomo Reports (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Site
sv: Webbplats

en: Filter
sv: Filtrera

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: No data available.
sv: Ingen data tillgänglig.

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: When
sv: När

en: Operating system
sv: Operativsystem

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Locations
sv: Platser

en: Browser families
sv: Webbläsarfamiljer

en: Loading data...
sv: Laddar data...

en: Visitors
sv: Besökare

en: Visits
sv: Besök

en: Goals
sv: Mål

en: Page views
sv: Sidvisningar

en: Screen resolution
sv: Skärmupplösning

en: Allowed sites
sv: Tillåtna webbplatser

en: Custom Variables
sv: Anpassade variabler

en: Select site and time period
sv: Välj webbplats och tidsperiod

en: Entry Pages
sv: Ingångssidor

en: Exit Pages
sv: Utgångssidor

en: Visits by Local Time
sv: Besök enligt lokal tid

en: Report Period
sv: Rapportperiod

en: Matomo Web Analytics
sv: Matomo webbanalys
