Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Actions
et: Toimingud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Site
et: Sait

en: Filter
et: Filtreeri

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Visitors
et: Külastajad

en: Visits
et: Külastused

en: Search Engines
et: Otsingumootorid
