Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Site
eu: Gunea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Today
eu: Gaur

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Visits
eu: Bisitak

en: Search Engines
eu: Bilaketa motoreak
