Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Site
gu: સાઇટ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Today
gu: આજે
