Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Actions
jv: Aksi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Filter
jv: Saring

en: Today
jv: Dinā iki

en: Visitors
jv: Pengunjung
