Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Actions
nn: Handlingar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Filter
nn: Filtrer
