Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Actions
ps: چارې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Filter
ps: چاڼ

en: Today
ps: نن

en: Visitors
ps: ليدونکي
