Matomo Reports (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Actions
pt: Ações

en: Overview
pt: Visão geral

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Last month
pt: Último mês

en: Filter
pt: Filtrar

en: No data available.
pt: Nenhum registro disponível.

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Last week
pt: Semana passada

en: Last year
pt: Ano passado

en: Locations
pt: Localizações

en: Visitors
pt: Visitantes

en: Search Engines
pt: Mecanismos de Busca
