Matomo Reports (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Filter
am: ማጣሪያ
