Matomo Reports (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Actions
bs: Akcije

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Today
bs: Danas
