Matomo Reports (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Today
el: Σήμερα

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
el: Η επαλήθευση του "@url" απέτυχε με το σφάλμα "@error" (κωδικός HTTP σφάλματος @code).

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Search Engines
el: Μηχανές αναζήτησης
