Matomo Reports (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Today
hy: Այսօր
