Matomo Reports (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Pages
no: Sider

en: Actions
no: Handlinger

en: Overview
no: Oversikt

en: Search
no: Søk

en: Settings
no: Innstillinger

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Last month
no: Forrige måned

en: Site
no: Nettsted

en: Filter
no: Filtrer

en: No data available.
no: Ingen data tilgjengelig

en: Today
no: I dag

en: Yesterday
no: I går

en: Last week
no: Forrige uke

en: Last year
no: Forrige år

en: Locations
no: Steder

en: Visitors
no: Besøkende

en: Social Networks
no: Sosiale nettverk

en: Search Engines
no: Søkemotorer
