Matomo Reports (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Actions
ru: Действия

en: Overview
ru: Обзор

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Times
ru: Время

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Site
ru: Сайт

en: Filter
ru: Фильтр

en: Downloads
ru: Загрузки

en: No data available.
ru: Нет доступных данных.

en: Today
ru: Сегодня

en: Yesterday
ru: Вчера

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год

en: Locations
ru: Места

en: Websites
ru: Вебсайты

en: Browser families
ru: Семейства браузеров

en: Loading data...
ru: Загрузка данных...

en: Visitors
ru: Посетители

en: Visits
ru: Посещения

en: Referrers
ru: Реффералы

en: Social Networks
ru: Соц. сети

en: Search Engines
ru: Поисковые системы

en: Goals
ru: Цели
