Matomo Reports (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Overview
is: Yfirlit

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Filter
is: Sía

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær
